RJS 200SHORT
- Артикул производителя:
- RJS 200SHORT
- Производитель/Бренд:
- Bel Fuse Inc.
- Краткое описание:
- FUSE BRD MNT 200MA 600VAC RADIAL
- Производитель :
- Bel Fuse Inc.
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Telecom
- Approval Agency :
- CE, CSA, cURus
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 60A
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 200mA
- Features :
- Fuse Type :
- Board Mount
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Radial Bend Cylinder
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- Slow Blow
- Size / Dimension :
- 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)
- Voltage Rating - AC :
- 600 V