17.5TDMEJ50
Артикул производителя:
17.5TDMEJ50
Производитель/Бренд:
Eaton - Bussmann Electrical Division
Краткое описание:
FUSE CARTRIDGE 50A 17.5KVAC
Производитель :
Категория товара :
Electrical, Specialty Fuses
Applications :
Approval Agency :
VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
50kA
Class :
Current Rating (Amps) :
50A
Features :
Fuse Type :
Cartridge
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
2.008" Dia x 17.400" L (51.00mm x 442.00mm)
Voltage Rating - AC :
17.5 kV