17.5ABGNA3.15
- Артикул производителя:
- 17.5ABGNA3.15
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 3.15A 17.5KVAC
- Производитель :
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 35kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 3.15A
- Features :
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Size / Dimension :
- 1.000" Dia x 14.130" L (25.40mm x 358.90mm)
- Voltage Rating - AC :
- 17.5 kV