12OHGMA31.5
- Артикул производителя:
- 12OHGMA31.5
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC
- Производитель :
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Transformer Protection
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 40kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 31.5A
- Features :
- Indicating
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Size / Dimension :
- 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 12 kV