PSR073FS0315Z
- Артикул производителя:
- PSR073FS0315Z
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 315A 1.3KVAC/1KVDC
- Approval Agency :
- CCC, CE, cURus, UL
- Current Rating (Amps) :
- 315A
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 2.953" L x 2.894" W x 3.130" H (75.00mm x 73.50mm x 79.50mm)
- Voltage Rating - AC :
- 1.3 kV
- Voltage Rating - DC :
- 1 kV