JLLS700.X
- Артикул производителя:
- JLLS700.X
- Краткое описание:
- FUSE CRTRDGE 700A 600VAC/300VDC
- Approval Agency :
- CE, UL
- Current Rating (Amps) :
- 700A
- Size / Dimension :
- 2.500" Dia x 1.858" L (63.50mm x 47.20mm)
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 300 V