L75QS450.X
- Артикул производителя:
- L75QS450.X
- Краткое описание:
- 750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
- Current Rating (Amps) :
- 450A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 2.000" Dia x 2.844" L (50.80mm x 72.24mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 750 V