PSR032DL0700X
Артикул производителя:
PSR032DL0700X
Краткое описание:
FUSE SQUARE 700A 700VAC/600VDC
Current Rating (Amps) :
700A
Features :
Indicating
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
1.898" L x 2.362" W x 2.598" H (48.20mm x 60.00mm x 66.00mm)
Voltage Rating - AC :
700 V
Voltage Rating - DC :
600 V