PSR032DL0630X
- Артикул производителя:
- PSR032DL0630X
- Краткое описание:
- FUSE SQUARE 630A 700VAC/600VDC
- Approval Agency :
- CCC, CE, cURus, UL
- Current Rating (Amps) :
- 630A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 1.898" L x 2.362" W x 2.598" H (48.20mm x 60.00mm x 66.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V
- Voltage Rating - DC :
- 600 V