TCF80RNW
- Артикул производителя:
- TCF80RNW
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Bussmann Electrical Division
- Краткое описание:
- Wind CUBEFuse 80A
- Производитель :
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Electrical, Industrial
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 80A
- Features :
- Fuse Type :
- Rectangular
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Slow Blow
- Size / Dimension :
- 2.500" L x 1.000" W x 1.000" H (63.50mm x 25.40mm x 25.40mm)