FWP-20A22FI
- Артикул производителя:
- FWP-20A22FI
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 20A 700VAC/500VDC
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Indicating
- Package / Case :
- Cylindrical, Alarm Indicating
- Size / Dimension :
- 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 700 V
- Voltage Rating - DC :
- 500 V