0AKK-K175-BB
- Артикул производителя:
- 0AKK-K175-BB
- Краткое описание:
- FUSE 175A 1000V STUD MNT
- Class :
- aR
- Current Rating (Amps) :
- 175A
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 2.913" L x 0.866" W x 0.984" H (74.00mm x 22.00mm x 25.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 1 kV