L50S090.T
- Артикул производителя:
- L50S090.T
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 90A 500VAC/450VDC
- Approval Agency :
- CE, CSA, UR
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 200kA AC, 20kA DC
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 90A
- Size / Dimension :
- 1.000" Dia x 2.126" L (25.40mm x 54.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 500 V
- Voltage Rating - DC :
- 450 V