SPXI015.T
- Артикул производителя:
- SPXI015.T
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Solar (Photovoltaic)
- Approval Agency :
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 15kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- Intrinsically Safe
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Inline, Double Ended
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Size / Dimension :
- 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 1.5 kV