SPXI02.5L
Артикул производителя:
SPXI02.5L
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
FUSE CRTRDGE 2.5A 1.5KVDC INLINE
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
Electrical, Specialty Fuses
Applications :
Solar (Photovoltaic)
Approval Agency :
CE, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
30kA
Class :
Current Rating (Amps) :
2.5A
Features :
Fuse Type :
Cartridge
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Operating Temperature :
Package / Case :
Cartridge, Inline, Double Ended
Product Status :
Active
Response Time :
Size / Dimension :
0.406" Dia x 2.240" L (10.31mm x 56.89mm)
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
1.5 kV