F15A250V3A
- Артикул производителя:
- F15A250V3A
- Current Rating (Amps) :
- 3A
- Size / Dimension :
- 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V