F02B250V8-10AS
- Артикул производителя:
- F02B250V8-10AS
- Current Rating (Amps) :
- 800mA
- Size / Dimension :
- 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V