0LMF.800V
- Артикул производителя:
- 0LMF.800V
- Краткое описание:
- FUSE CRTRDGE 800MA 300VAC INLINE
- Current Rating (Amps) :
- 800mA
- Size / Dimension :
- 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
- Voltage Rating - AC :
- 300 V