0481.250H
- Артикул производителя:
- 0481.250H
- Краткое описание:
- FUSE INDICATING 250MA 125VAC/VDC
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 300A
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 250mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm)
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 125 V