SCF4030-22-07
- Артикул производителя:
- SCF4030-22-07
- Краткое описание:
- FUSE TRIGGERABLE 22A 48V 7 CELL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 200A
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 22A
- Features :
- 24 ~ 32V Triggerable
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Package / Case :
- Nonstandard SMD
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 48 V