PSR073FS0900Z
- Артикул производителя:
- PSR073FS0900Z
- Краткое описание:
- FUSES POWR-SPEED
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL
- Current Rating (Amps) :
- 900A
- Features :
- Indicating
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Rectangular, Blade
- Size / Dimension :
- 2.953" L x 2.894" W x 3.130" H (75.00mm x 73.50mm x 79.50mm)
- Voltage Rating - AC :
- 1.05 kV
- Voltage Rating - DC :
- 800 V