SPNH063.X
- Артикул производителя:
- SPNH063.X
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- 1500VDC 63 AMP PHOTOVOLTAIC FUSE
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Solar (Photovoltaic)
- Approval Agency :
- CE, gPV, IEC, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 30kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 63A
- Features :
- Fuse Type :
- Rectangular
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Rectangular, Blade
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 1.5 kV