0305.100H
- Артикул производителя:
- 0305.100H
- Краткое описание:
- FUSE BRD MNT 100MA 277VAC/VDC
- Approval Agency :
- ATEX, cURus, IECEx
- Current Rating (Amps) :
- 100mA
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Package / Case :
- Radial, Can, Horizontal
- Size / Dimension :
- 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm)
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 277 V