JLLS150.X
- Артикул производителя:
- JLLS150.X
- Краткое описание:
- FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC
- Approval Agency :
- CE, CSA, UL
- Current Rating (Amps) :
- 150A
- Size / Dimension :
- 1.063" Dia x 1.657" L (27.00mm x 42.10mm)
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 300 V