0NLN030.T
- Артикул производителя:
- 0NLN030.T
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/VDC
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Electrical, Specialty Fuses
- Applications :
- Electrical, Industrial
- Approval Agency :
- CE, CSA, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50kA AC, 20kA DC
- Class :
- K5
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Features :
- Fuse Type :
- Cartridge
- Mounting Type :
- Requires Holder
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cartridge, Non-Standard
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- Fast Blow
- Size / Dimension :
- 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 250 V