PSR033FS0900Z
Артикул производителя:
PSR033FS0900Z
Краткое описание:
FUSE SQUARE 900A 700VAC/600VDC
Current Rating (Amps) :
900A
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
2.008" L x 2.894" W x 3.130" H (51.00mm x 73.50mm x 79.50mm)
Voltage Rating - AC :
700 V
Voltage Rating - DC :
600 V