0304.160HR
- Артикул производителя:
- 0304.160HR
- Краткое описание:
- FUSE BRD MNT 160MA 277VAC/DC SMD
- Approval Agency :
- cURus, EX
- Current Rating (Amps) :
- 160mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Size / Dimension :
- 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm)
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 277 V