SCF4030-15-03
- Артикул производителя:
- SCF4030-15-03
- Краткое описание:
- FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 3 CELL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 50A
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Features :
- 7.4 ~ 13.8V Triggerable
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 1612 (4030 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.118" W x 0.035" H (4.00mm x 3.00mm x 0.90mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 36 V