SPXI020.L
- Артикул производителя:
- SPXI020.L
- Краткое описание:
- FUSE CRTRDGE 20A 1.5KVDC INLINE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage :
- 15kA
- Class :
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Features :
- Intrinsically Safe
- Size / Dimension :
- 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 1.5 kV