2210-T220-K0M1-H131-20A
- Артикул производителя:
- 2210-T220-K0M1-H131-20A
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V