2210-T220-K0M1-H131-2.5A
- Артикул производителя:
- 2210-T220-K0M1-H131-2.5A
- Краткое описание:
- CIRC BRKR
- Actuator Type :
- Toggle
- Approval Agency :
- CQC, CSA, DNV GL, KTL, UL, VDE
- Current Rating (Amps) :
- 2.5A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V