2210-T230-K0M1-H131-10A
- Артикул производителя:
- 2210-T230-K0M1-H131-10A
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Number of Poles :
- 3
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 65 V