3120-N32V-H7M1-SGRX-12A
Артикул производителя:
3120-N32V-H7M1-SGRX-12A
Actuator Type :
Pushbutton
Approval Agency :
CSA, UL, VDE
Breaker Type :
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps) :
12A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V