3120-N521-P7M1-W01D-1.2A
- Артикул производителя:
- 3120-N521-P7M1-W01D-1.2A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 2P
- Approval Agency :
- CSA, UL, VDE
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 1.2A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V