3120-N521-P7T1-W01A-18A
Артикул производителя:
3120-N521-P7T1-W01A-18A
Actuator Type :
Rocker
Current Rating (Amps) :
18A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V