3120-N511-P7T1-W14DR1-12A
Артикул производителя:
3120-N511-P7T1-W14DR1-12A
Краткое описание:
CIR BRKR THERM SWITCH 1P
Actuator Type :
Rocker
Current Rating (Amps) :
12A
Illumination :
Red
Illumination Voltage (Nominal) :
12V
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V