3120-N32G-P7T1-D01X-18A
Артикул производителя:
3120-N32G-P7T1-D01X-18A
Actuator Type :
Pushbutton
Current Rating (Amps) :
18A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V