3120-N504-N7Q1-W01D-20A
- Артикул производителя:
- 3120-N504-N7Q1-W01D-20A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- VDE
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V