3120-N301-N7Q1-W01D-16A
- Артикул производителя:
- 3120-N301-N7Q1-W01D-16A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 2P 16A
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- VDE
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 16A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 2
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V