3120-N311-H7T1-W15AY5-16A
- Артикул производителя:
- 3120-N311-H7T1-W15AY5-16A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 1P
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- CSA, KTL, UL, VDE
- Current Rating (Amps) :
- 16A
- Illumination :
- Orange
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 48V
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V