3120-N321-P7T1-W01D-3.5A
Артикул производителя:
3120-N321-P7T1-W01D-3.5A
Actuator Type :
Rocker
Current Rating (Amps) :
3.5A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V