IEGZX1-1-51-10.0-03-V
Артикул производителя:
IEGZX1-1-51-10.0-03-V
Current Rating (Amps) :
10A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V