IEGZX11-1-62-.500-43-V
Артикул производителя:
IEGZX11-1-62-.500-43-V
Current Rating (Amps) :
500mA
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V