IEGZX11-1-61-20.0-03-V
Артикул производителя:
IEGZX11-1-61-20.0-03-V
Производитель/Бренд:
Sensata-Airpax
Краткое описание:
CIRCUIT BREAKER
Производитель :
Sensata-Airpax
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
CSA, TUV, UL1077
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
20A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V