IEGZX11-1-61-17.0-03-V
- Артикул производителя:
- IEGZX11-1-61-17.0-03-V
- Краткое описание:
- CIRCUIT BREAKER
- Current Rating (Amps) :
- 17A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V