IAGZX66-1-61-2.60-01
Артикул производителя:
IAGZX66-1-61-2.60-01
Производитель/Бренд:
Sensata-Airpax
Краткое описание:
CIRCUIT BREAKER
Производитель :
Sensata-Airpax
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
2.6A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V