410-K-1-02-17015-160A
- Артикул производителя:
- 410-K-1-02-17015-160A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CR BKR THRMAG 160A 500VAC/110VDC
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- UL1077
- Breaker Type :
- Thermal Magnetic
- Current Rating (Amps) :
- 160A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 500 V
- Voltage Rating - DC :
- 110 V