1658-G21-00-P13-D01-10A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-00-P13-D01-10A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 10A
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V