1658-G21-00-P13-D01-20A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-00-P13-D01-20A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V