1658-G21-00-S83-D01-30A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-00-S83-D01-30A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 30A 240VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 30A
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V